• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E pabesueshme”, ish-ministri i Brendshëm italian nxjerr videon: Si po e prodhonin në laborator kinezët koronavirusin që në 2015. Interpelancë urgjente

Marla

VIP
Ish-zëvendës kryeministri dhe ish-ministri i Brendshëm i Italisë Matteo Salvini ka publikuar një video nga emision italian “Leonardo” në vitin 2015 ku thuhet se shkencëtarët kinezë po prodhonin në laboratorë një virus të rrezikshëm. Në emër të Lega-s Salvini kërkon interpelancë urgjente me Presidentin e Këshillit të Ministrave dhe Ministrin e Jashtëmbalkanweb

@Vvetoni degjo eksperten.
 
Redaktimi i fundit:

N0

Ding Ding!
E si do shkojne miliardat lume drejt Kines sa te dale Vaksina 😂😂😂
 

N0

Ding Ding!
sa te qelbet/dirty mind keta kinezet ore.

e imagjinoni qe mund te sjelle dhe lufte kjo gje

ja fal amerika ose BE kines kete gje?
Ideja eshte se nuk e vertetojne e dot.
Vonese e vaksines behet pikerisht per kete gje qe te duket si diçka natyrale.
Me ca kam kuptuar une per momentin jane te zene duke lozur me loje spiunash kush saboton ke ne prodhimin e vaksines se pare.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une them qe sdo merren aspak me Kinen mo.
Ajo eshte duke ua shfarros popullaten me kte qe e paska kriju.
Kina ka pushtetin tani!

P.s 5 vjet jane mare me kte gje? Fk, te tmerrshem lol
 

Marla

VIP
Ideja eshte se nuk e vertetojne e dot.
Vonese e vaksines behet pikerisht per kete gje qe te duket si diçka natyrale.
Me ca kam kuptuar une per momentin jane te zene duke lozur me loje spiunash kush saboton ke ne prodhimin e vaksines se pare.
ka mundsi.

jam perfshire personalisht me spiunazh dhe une haha

ishalla e nxjerrin sa me shpejt se na u nxi jeta.
 
  • Haha
Reactions: N0

N0

Ding Ding!
ka mundsi.

jam perfshire personalisht me spiunazh dhe une haha

ishalla e nxjerrin sa me shpejt se na u nxi jeta.
Une them ta marresh me qetesi se po vazhdove kshu do perfundosh duke jetuar ne maje te dajtit me arushen 😂😂😂
 

Empire

Antarë i Respektuar
E ku jan faktet aty qe e paska prodhuar kinezi virusin ?
Nje video te till me disa argumenta sot mund ta bej edhe nhe amator jo me nje programues prof ....
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Nja 4 missile ja kishte fut usa kines para ca ditesh
😂 rri se kush nxjerr Moniquen nga gropa :p

por lufta e dyte boterore Keshtu nisi ... dhe su deshen shume fakte, vetem 2 njerez budallenj qe per fat te keq sote jane shtuar me shumice lol
 

DarkLord

Silence is Golden!
Ate kam menduar edhe une, qe do te dilte "fake" news.
Rajoni qe lindi virusi, eshte me i shpifuri ne Kine.
Tregtia qe lulezonte ne ate vend ishte therja e kafsheve, qen, mace, minj, etj.
Peshtire.
 

titan

Requiem for a dream
E ku jan faktet aty qe e paska prodhuar kinezi virusin ?
Nje video te till me disa argumenta sot mund ta bej edhe nhe amator jo me nje programues prof ....
Fakte ska. Por ideja eshte se virologet kinez mund te kene vazhduar studimet mbi virus te tille me potencial per te infektuar njeriun dhe gabimisht eshte nxjerr jashte.

Sbesoj se nje amator apo nje programues profesionist mund te publikoj dicka ne Nature. ;)

 

titan

Requiem for a dream
Eshte gjyshja vet sars ose virusi corona. Normal do e pergenjeshtrojne perben incident diplomatik dhe ka pasoja me pas. duan te jene politikisht korrekt.
O doktoresh, po cpo flet. Cjane keto terma gjyshe e nipce per viruset. Ke marr ndonje leksion apo ke fjet gjume dhe per diplom. Lol lol
 

Marla

VIP
mos e shih si karagjoz budallain , por eshte goxha i informuar :)
Se di se njof. Por menyra si me drejtohet me duket e gabuar.

Nese do te flase tamam le te na shpalose njohurite nese me drejtohet ne ate menyre ulla mbare skam nerva per karagjoslliqe.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
E si do behet superpower Kina? Ja kshu duke na infektuar neve. Crazy!!
 
Top