• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E pamundur t’i rezistosh sharmit të tyre! Këto janë 5 shenjat më sensuale të zodiakut

Hera

Βιβλίο φάγος
E pamundur t’i rezistosh sharmit të tyre! Këto janë 5 shenjat më sensuale të zodiakut

Disa njerëz duket se e kanë dhuratë sensualitetin pasi arrijnë të tërheqin vëmendje pa bërë përpjekje. Kur bëhet fjalë për shenjat e zodiakut, këto janë shenjat që e sundojnë botën dhe askush nuk arrin ti rezistojë sharmit të tyre.

1.Akrepi
Nuk është për t’u habitur që Akrepët vijnë të parët pasi tërheqin dhe dashurohen si askush tjetër. Këta njerëz tërheqin vëmendjen edhe nga distanca dhe lehtë mund të magjepsin dhe bindin këdo që të bëjë atë që dëshiron.
Lidhja me një Akrep është intensive dhe në shumicën e rasteve, ndodh përtej nivelit fizik. Këta njerëz janë në gjendje të na çojnë në parajsë dhe të na bëjnë të dëshirojmë që koha me ta të mos mbarojë kurrë, prandaj kjo është arsyeja pse ata janë të parët në listë.

2.Peshqit
Ndoshta nuk e keni imagjinuar që do të kishte qenë në këtë listë, por e vërteta është se ata janë dashnorë të fortë dhe të aftë për të mahnitur njerëzit përreth tyre.
Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet intime, ata befasojnë duke zbuluar një anë romantike dhe të vërtetë, të fshehur pas pamjes së zotërisë apo zonjës ideale. Thellësia e tij/saj natyrisht ndikon dhe pushton personin tjetër.

3.Dashi
Nëse e njihni një Dash, e dini që sensualiteti është një pjesë e zakonshme e jetës, nuk ka nevojë të bëjë përpjekje për të tërhequr vëmendjen dhe për të fituar njerëzit me pamjen e jashtme apo mënyrën e të folurit.
Nga ana tjetër, këta njerëz kanë një dëshirë të fortë për sundim dhe shumë njerëz mund të përfundojnë duke hequr dorë nga tërheqja sepse kanë frikë se do të humbasin kontrollin mbi jetën e tyre.

4.Luani
Luanët janë dominues dhe shprehen në të gjitha marrëdhëniet e tyre, veçanërisht në ato romantike. Ata "rrezatojnë" aq shumë pasion dhe fuqi sa të tjerët ëndërrojnë të kenë mundësinë të jenë me ta.
Sidoqoftë, shumicën e kohës, ata nuk kanë ndonjë qëllim serioz, thjesht duan të kënaqin egon e tyre, dhe me këtë përfundojnë duke humbur mundësi dhe duke dëmtuar marrëdhënie të veçanta.

5.Gaforrja
Janë njerëz pasionantë dhe emocionues dhe kjo karakteristikë manifestohet në të gjitha fushat e jetës së tyre, jo vetëm me partnerët apo interesat romantike. Ata arrijnë të japin një ajër të veçantë, kështu që i tërheqin njerëzit në një mënyrë shumë të natyrshme.
Ata mund ta çojnë çdokënd në parajsë duke përdorur vetëm fjalët dhe hijeshinë e tyre. Sidoqoftë, me të njëjtin intensitet me të cilin bëjnë përshtypje, priren të zhgënjejnë. /a.m/noa.al
 

Hera

Βιβλίο φάγος
5.Gaforrja
Janë njerëz pasionantë dhe emocionues dhe kjo karakteristikë manifestohet në të gjitha fushat e jetës së tyre, jo vetëm me partnerët apo interesat romantike. Ata arrijnë të japin një ajër të veçantë, kështu që i tërheqin njerëzit në një mënyrë shumë të natyrshme.
Ata mund ta çojnë çdokënd në parajsë duke përdorur vetëm fjalët dhe hijeshinë e tyre. Sidoqoftë, me të njëjtin intensitet me të cilin bëjnë përshtypje, priren të zhgënjejnë.

Ja dhe uneeeee
 

Marla

Rootless Tree!
5.Gaforrja
Janë njerëz pasionantë dhe emocionues dhe kjo karakteristikë manifestohet në të gjitha fushat e jetës së tyre, jo vetëm me partnerët apo interesat romantike. Ata arrijnë të japin një ajër të veçantë, kështu që i tërheqin njerëzit në një mënyrë shumë të natyrshme.
Ata mund ta çojnë çdokënd në parajsë duke përdorur vetëm fjalët dhe hijeshinë e tyre. Sidoqoftë, me të njëjtin intensitet me të cilin bëjnë përshtypje, priren të zhgënjejnë.

@Imp4cT

nipce edhe Marla edhe gaforre. Do me per belulin lol
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Une jam i vetmi shigjetar fember e @Vvetoni i vetmi shigjetar mashkull ne forum
Po njoh ca akreper ....pfffff lol lol
Ah po me kujtohet, te kam thene njehere qe virgo dhe shigjetari shkojne shum
Te vetmin shigjetar qe njof dhe qe eshte charming qenka femer lol
Sa pa fat
 

Vvetoni

Larguar
Ah po me kujtohet, te kam thene njehere qe virgo dhe shigjetari shkojne shum
Te vetmin shigjetar qe njof dhe qe eshte charming qenka femer lol
Sa pa fat
Une nuk jam ekspozu fort, se kishe me fol ndryshe.
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
ku virgot 🧐🧐 @Daisy @Vie ,eja mblidhuni ketu ketu se ne jemi shenja qe askush si reziston dot 😝,,,hajd paraqitni forcat dhe me mbeshtetni ne protest 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Vie
Top