• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E pamundur t’i rezistosh sharmit të tyre! Këto janë 5 shenjat më sensuale të zodiakut

elle

Chill
3 shenjat e ujit qenkan aty, domosdo sepse jan tre shenja emotive.
Gaforrja,peshqit dhe akrepi
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
4.Luani
Luanët janë dominues dhe shprehen në të gjitha marrëdhëniet e tyre, veçanërisht në ato romantike. Ata "rrezatojnë" aq shumë pasion dhe fuqi sa të tjerët ëndërrojnë të kenë mundësinë të jenë me ta.
Sidoqoftë, shumicën e kohës, ata nuk kanë ndonjë qëllim serioz, thjesht duan të kënaqin egon e tyre, dhe me këtë përfundojnë duke humbur mundësi dhe duke dëmtuar marrëdhënie të veçanta.


Kjo e fundit cik te vertet e ka
Me ka ndodh me shum se 1 her 😅
 
Top