• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Lauri

Anunnak
I thone 4 gra/burra, ne muaj, e kush me teper ka per te treguar dicka mbi eksperjencen e javes?
Dikush refuzon menjehere, dikush zgjat dy dite dhe kalon ne divors, dikush tjeter arrine disi deri ne fund te javes. Dhe dikush tjeter kalon nje jave qe i ngelet ne kujtese mes trendafilash ne nje suite :p
Na tregoni pra, cfare keni per te thene!
......eee!?! c'kam per te thene une?

-Me Moonlight. Si frutat e fresketa qe ta bejne gojen leng vetem ta shohesh. :)
Me kapi me nje bjonde gjermane ne kantine, por eshte zemergjere dhe me fali :love: keshtuqe java u mbyll shume mire dhe ne harmoni :)

moni.jpg


-Me Nevertiti. Flutura qe behet nje lule, apo nje flutur e ankoruar ne toke ? :)
Megjithate kalova dite plot emocione. Biles kaq emocione saqe edhe toka u lekund gjithandej ate jave. Java u mbyll per bukuri :)

neve.jpg


-Me Desa. Jeto me diell, dhe dashuro me hene (thote proverbi)Te gjithe e enderrojne dhe kerkojne ta kene..., Ate qe une sot e kam. Endrra e te gjithve.


desa.jpg


Tani na tregoni ju.....!
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace 💫
Me @NGU. E Hene: Te dy u hodhem perojete nga gezimi kur lexuam se jemi cift bashke.
E marte - E Enjte: Fjala vdiqa nga gripi ka qene refreni i ciftezimit tone.
Kaq! :p
Hahahahahahahahahahahah sa po e shkruaja nje si kjo lol
 

iluzion

maybe
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Sa her ta kam then ëëë
Po kujt ja thash thuj 🤪
 

MaYaDa

Don’t touch!
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Kush tpaska zhgenjy kshu ty?🤨
 
Private conversations
Help Users
    Top