• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Hera

Dum Spiro Spero
Unë nuk jam në eksperiencë. Po e përjetoj ❤ @Hera ❤

Mos mu dridh mua si ngjala e knalles se te mbyta ....eksperiencat qe keni pasur thuhet .....

Bashke ska eksperience eshte sic e the perjetese @Lauri im 💞
 

Bebw

Boço🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Me mua se merrte guximin asnje qe te ciftohej,edhe kur na benin çift ndaheshin qe diten e pare 😂😂😂 ytt jazek meshkuj te poshter.Pastaj gjeta boçon ,vetem ai me mori persiper qe ju beft Zeno kurban 😂
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Me mua se merrte guximin asnje qe te ciftohej,edhe kur na benin çift ndaheshin qe diten e pare 😂😂😂 ytt jazek meshkuj te poshter.Pastaj gjeta boçon ,vetem ai me mori persiper qe ju beft Zeno kurban 😂
Dhe me mu moj zeno iknin ne drejtim te paditur kurr se kuptova arsyen 🤔
 

Hera

Dum Spiro Spero
Ai ka me mu
Ma ka fsheh qe eshte hajduti zemrave te femrave ne Fv
Prandaj e mbrojne keto shtrigulet e me vihen kunder meje 😈

Moj @Ledia sybukur te kam thene qe do te muros ne kala une nje vit e Pak kam qe jam ketu ...dhe e kam mbrojtur me shume ngabte gjitha por Jo se kishte te tjera ....por se vdiste per ty 👏👏👏
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mbasi t’me keni dorzu zarfin me nje 5qinshe brenda, mund t’ju lej feedback pozitiv. Flm! 😂
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Moj @Ledia sybukur te kam thene qe do te muros ne kala une nje vit e Pak kam qe jam ketu ...dhe e kam mbrojtur me shume ngabte gjitha por Jo se kishte te tjera ....por se vdiste per ty 👏👏👏
Mojj ti se ti shkula floket nuk lexon ti qe ma ka fshehur te verteten 😭😭😭😭
 

Hera

Dum Spiro Spero
Me mua se merrte guximin asnje qe te ciftohej,edhe kur na benin çift ndaheshin qe diten e pare 😂😂😂 ytt jazek meshkuj te poshter.Pastaj gjeta boçon ,vetem ai me mori persiper qe ju beft Zeno kurban 😂
Mbesa ime e mire rrezetoje aq shume sa verboheshin dhe nuk rrinin dot afer teje ...digjeshin
 

Lauri

Anunnak
Mos mu dridh mua si ngjala e knalles se te mbyta ....eksperiencat qe keni pasur thuhet .....

Bashke ska eksperience eshte sic e the perjetese @Lauri im 💞
Zëmër Hera. Nuk më hy në punë e kaluara që kur të njoha ty o shpirtë. Jam kaq mirë në kraharorin 💞 tënd saqë nuk më kujtohet as si e kam emrin 🤔
 

Hera

Dum Spiro Spero
Mojj ti se ti shkula floket nuk lexon ti qe ma ka fshehur te verteten 😭😭😭😭

Pse ti ja ke treguar ...dy emra lexova une rri urte e kaluara te rri atje ....hajde mos te Marr fshesen
 
Une iki nga kjo tema e golave ju pershendes me nje kenge aktuale 😂

 

Hera

Dum Spiro Spero
Zëmër Hera. Nuk më hy në punë e kaluara që kur të njoha ty o shpirtë. Jam kaq mirë në kraharorin 💞 tënd saqë nuk më kujtohet as si e kam emrin 🤔
Emrin tend e mbaj mend une zemer Lauri 💞 se eshte ngdhendur me zemren time ......

Foli Pak kesaj shtriges @Ledia qe kujton te kaluaren e tjetrit se do e muros 😋😋😋
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Jam gjithe sy e vesh per historite.😍
Po Ju jeni bo gjithe shurdh-memeca apo ca ? 🤔
 
Top