• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Desa

Temet Nosce
Më lumtë sa dashuri kam falë.
E harxhova e tani më ka mbetur vetëm për vete 😁
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Sot te gjithe komkryQ te kjo tema se do hedh expériencen time te dashuris .
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Deri tani asnje mashkull ne fv sme ka zhgenjyer,ndaj ke kam pasur te beje nje hap para e le te plasin ofertat.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Baza per nje raport te mire eshte komunikimi.
Dhe une kam nje verejtje per @Arditi0007 qe duhet te punojme.

Une dedikoj kenge ..Diti falendero
Une le dhe duhanin per zemren e tij..Diti falendero.
Une ve foto romantike...Diti falendero
Une nuk afroj asnje mashkull tj...Diti ne ane te tjera flirto
Une ketej dergoj puthje te tema kiss..Diti te puth ne balle dheeee...normal te falendero.

Me duket mua apo ka dicka qe nuk shko ketu?
Sikur vetem une po jap max.
 

Boreas

Advanced
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
Mos na permend persona negativ te lutna shume 😆 se nuk permbahem pastaj per ca do prekin gishtat e tu ne ate qyp
 

Frank

The S of all F.
Ndryshe nga ty @Nicktjeter une jam me fat qe kam gjetur shpirtin binjak me kete ciftimin e kesaj jave @Frank .
Besojme te dy ke tashuria pa kushte dhe pa organin jetik zemren. Mendojme te dy njejte se zemra dhe truri na duhen per me gjate se 2 gisht mjalte te qypit tone te tashurise.
Tashuriiiii ç’ke qe rremon thelle se fillojne lotet e tashurise pastaj 🤣🤣🤣
Une them te njihemi mire e mire, Edhe pse pa zemra ne mund te kemi martese te sukseshme se ne virtual ndodhin Edhe mrekullira te tilla 🤣🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top