• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une si çift me ME, kemi kalu shum bukur. Mendoj se lidhja jone eshte aq e forte sa mund te themi qe eshte e perjetshme!
 

Marla

On my way..
Hajd mo, ka vend per permiresime por e pergjithshmja nga 1 ke 10 po i vendos nje note kaluese diku ke 7 me shprese qe kjo do e nxise per note me te mire roundin tjeter nese do kete te tille kuptohet. :p lol
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Hajd mo, ka vend per permiresime por e pergjithshmja nga 1 ke 10 po i vendos një note kaluese diku ke 7 me shprese që kjo do e nxise per note me te mire roundin tjeter nese do kete te tille kuptohet. :p lol
Mua me thosh my bunny i vura 4
Ty ferra ime i vure 7


Diti te rashe ne qafe kot 😆
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Radha gjat..po disa vecohen.:p

Spo e zgjat mo se mbohet qeloz burri javes @Baboon . 😌😜
Do e them ma te mirin kur te jem singell lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
@Xhelozi
IMG_20201106_153533.jpgune e ti jemi fiks kshu


Aman mos na e perserisni me kte ciftezim fatal se na moret ne qafe lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Thash ti vejm kapakun moj 🤣
Me kujtove nje poezi qe ma ka mesuar gjishja dikur
Po vjershat e gjishes sime ishin mysybet ...vone e kuptova c'recitoja me aq patos perpara njerezve lool
Dhe nuk kuptoja pse mami gjithnje me mbyllte gojen kur recitoja 🙊🙊🙊
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Me kujtove nje poezi qe ma ka mesuar gjishja dikur
Po vjershat e gjishes sime ishin mysybet ...vone e kuptova c'recitoja me aq patos perpara njerezve lool
Dhe nuk kuptoja pse mami gjithnje me mbyllte gojen kur recitoja 🙊🙊🙊
Ma kallxo ate pizin te vendi iher 🤣🤣🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top