• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

MaYaDa

Don’t touch!
Burri im i javes @Guest perdor dhune psikologjike prandaj kerkoj ndarje te menjehershme dhe demshperblim moral tme kerkoje falje publikisht per ditet qe harxhova duke prit ket kafshen 😋
 

Guest

Antarë i Respektuar
Burri im i javes @Guest perdor dhune psikologjike prandaj kerkoj ndarje te menjehershme dhe demshperblim moral tme kerkoje falje publikisht per ditet qe harxhova duke prit ket kafshen 😋
Mduket te paska ngel sahati 😂te java tjeter se mesa mbaj mend une kte jave skemi qen cift 🤪
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Kam pat fatin te kem qen cift me cunat me te mire te forumit po expériencen me te bukur e kam pat me @Xhelozi . 🤗😘
me shume se partner ka qen dhe mbetet njeriu qe mund ti besosh cdo gje.
mashkull me nje shpirt besnik , i dashur i qete , i durueshem . Qe fal shume pa kerkuar asgje ne kembim e kjo e ben dhe me te vecantin nga te gjithe partneret e mi javor.:)
per mos me then qe ka qen prezent ne jeten time ne momentet e mia me te veshtira . Me humorin e tij me ka ber te qesh me ze edhe kur i kam pat syt me lot trishtimi.
me kenget e tij me ka relaksuar ne netet ku nuk arrija te mbyllja syt .( mos flas per njeren qe ka ngel hit :p😜 ) .
Prezenca e tij ishte me shume se reale edhe pse vietualishr ndaj per mua ai ngelet me i vecanti. :) 🤗
Te vecante e ben gjithashtu se ta ben jeten malore 😜🤣
se ju Ndoshta se dini po un i kam inat gjerat kur behen monotone .
E kshu e Thash me ne fund se i erdhi ora lool
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Me ka kap skleroza...shum e trishte 😔
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Eshte e thjeshte fare Lega (Meqe vun nga skleroza) nese si mban mend hap arkivat.:p
Un per vête kam memorie elefanti .:D
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Me thene te drejten qe ka qene eksperiece e bukur virtuale ciftezuze ka qene me @Darius
Ishte shume e bukur derisa filloi te me tradhetonte lart e poshte. 😭😭😭😭
 
Private conversations
Help Users
    Top