• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Eksperienca e çiftit te javes.

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Gjithe kto eksperienca mer jahu.
Tek un sedi ku isht problemi, a un pa fat. Apo kto sishin gje lol lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Edhe kte e the?? emrin tend do e ve tek black list.... kisha ndjesi faji per ty meqe te tradhetova...por ti e paske meritu lol
Ikkk mer ti. Qe kur ishim bashke, mka shku ters. Dhe gripi mkapi, edhe me @Imp4cT nk perjetuam asgje lol
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ti dritttt mos u nxitoo,ke qene nen mosh keto jave, ahahhahahaha
javes qe vjen @Vajza shif ti gjesh noj bukurosh te mire,se ti preva vesht ahhaahhahahahaha
U rrita tashi? :p Hahahahahhaah ska ska pr mua e din mire:p
 
Top