• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ekzorcizmi çliron 11-vjeçaren nga pushtimi i 7 demonëve

Në rrjetin social Facebook është postuar një video gjatë ritualit të një ekzorcizmi, nga një grup i me emrin "God's Words - the Bible".

Në video tregohet se si një vajzë 11-vjeçare lirohet nga 7 shpirtra të këqij nëpërmjet ekzorcizmit.

Dëgjohen dy burra duke përmendur vargje biblike, ndërkohë që vajza shihet e shtrirë në tokë duke u kollitur e duke vjellë.
Publikimi u bë nga bullgari Petko Asenov, i cili sqaron se pamjet tregojnë momentin kur fëmija është çliruar nga pushtimi i demonëve.

Pasi u bë virale, videoja e xhiruar në Bullgari u fshi nga grupi në Facebook me 14 mijë ndjekës.

KUJDES! PAMJE Tث RثNDA!

Shekulli
 
Top