• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Elena Kocaqi rikthen Vidin, Princin gjerman te Shqiperise! (19 qershor 2015)

Lauri

Anunnak
Puna dhe mundi i lavrueshem i Elena Kocaqi meriton degjimin e kesaj video deri ne fund, ajo shpjegon me hollsi ngjarjet te pa degjuara te historise sone rreth kohes se Princ Vid.


 

Lauri

Anunnak
Titulli: Elena Kocaqi rikthen Vidin, Princin gjerman te Shqiperise! (19 qershor 2015)

Princesha Sofi ka vdekur me titulli Princesha shqipetare m 1936
Ajo ishte me origjine Rumune, nga dera mbreterore, ku dihet se atje ishte familja Gjika.
اezar Ndreu
 
Top