• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ëndrra erotike e 12 Shenjave të Zodiakut

Ledia

✋✋✋✋
:oops::oops::oops::oops::oops:Binjakët- Ideja për të qenë ëndrra erotike e dikujt ju argëton dhe do të mendonit se nuk do ta njihnit apo nuk e zbulonit sepse ju pëlqen të luani dhe të bëni shaka në mënyrë të gabuar me këdo, edhe nëse një univers i tërë kalon nga teoria në fakte. Kjo mund të të bëjë që të jesh shumë i lumtur kur dëgjon se je në ëndrrat erotike të Luanit. Megjithë krenarinë dhe egocentrizmin e tij të madh, ai ju vë në radhë të parë në ëndrrat e tij erotike, ku pasioni triumfon mbi gjithçka.
 

Jetmira

Banned

Nese do te ekzistonin lidhjet sipas ketij grupimi,me siguri lidhjet do ishin afatgjata :):)
Qofte edhe lidhje erotike.
 

DeliriumMind

Shake it like a Polaroid picture.
Luani- Personaliteti juaj i shkëlqyeshëm nuk kalon kurrë pa u vënë re. Ju pëlqen të merrni komplimente nga kushdo, por kjo nuk do të thotë që në fund t’ia jepni veten të gjithëve. Pasioni juaj dhe euforia juaj ju lejojnë të mendoni se jeni duke performuar nën çarçafë dhe mund të mahniteni nga fakti që ju jeni ëndrra erotike e Ujorit. Ujori është i çmendur dhe nuk do të gjejë rezistencë nga ju.

Ohhhh fix fix fix
As Paolo Fox smund ta shkruante kaq bukur.
 
Top