• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Erdha edhe une me fund :)

Quku

Marakli Krapit
Si antar i ri e si shkodran
dy tri fjal du me ju thanju e dini se unë jam bojnaxhi
po ju kallxoj nji histori
qa më ka gjet mu tuj ly

kisha mbet nji dit pa punë
me ra cel. mu m'kerkun

nji za grujet mbet tuj mthan
a je bjonaxhi ket punë a e ban

po i thash qa të dush të baj
nrase ke nevoj edhe t'msaj

ajo me tha per me
më msu ske nevoj
nrase din hajde lyj me boj
len takim të takoj.

njashtu bana i lash takim
mora veglat i holla n'shpin
e futa rrulin n'brezdola në
takim tuj hanger qamçakez

nuk vonoj shumë me erdhi nji dam
menjiher ju qova n'kam
ajo doli nga makina kaberlet
me pa kshtu ishte alamet....
ma dha doren me ja puth
mbeta i hutum si buf.

me kto fjal ajo mu drejtu

ndigjo djal se jasht asht tu ra bor
nuk po rrim ma ktu n'obor
hajde mrend e ma kap n'dorë
nuk kam fut unë as kend
tesh sa vjet me ly at vend

eci shpejt ajo si pranvera
u ndal me shpind ka dera
e me tha
ndigjo djal sa per fillim
futi dy gishtat posht se kush se din

hapa syt i tranum
më qeshi ftyra si i gëzum
kur meta

posht deres të thash me i fut
mos me shiko mu si hutë
merre at çels n'derë me futë
se du me u shtri se jam keput

uf ufuf uf bana thash shpetova
per pak e keqkuptova
per nji qast u çlirova
e hapa me çels deren prrap prrap
kjo gruja u shtri n'shtrat

hina me i hellë nji dor sy
se ka ma parë me fillu me ly

shiko ktu posht me tha si asht ba
ka tesh 5 vjet si syt e kuj se kan pa
ka shumë vjet si ket pun se baj
ne paq merak hi ta laj
jo i thash se i vem plasmas
unë me boj gja s'ta sperkas

unë se kuptova se qa ka
hapa syt qa me pa
i kishte nxan merimanga
prej nelt e posht der te kamba
met vertet ai vend sishte prekë
në tana anët ishte qelb

fillova punen pa ba za
rash në zhyt tuj largu merimanga
mu ba n'hall dora der te manga

qo mor njiher me tha n'kam
boll ponove te ajo anë
pse rrulin n'brez e mban
kap e lyj se keshtu zban

me njat fjal me futi në siklet
mora rrulin me hek
e nzora rrulin aty ma se lash
fillova me ly n'pash n'pash
çdo faqe vend pa ly s'lash
kur mbarova unë dita
u lodha e u rraskapita
mora pare e n'shpi ika

ju betohem veq kam ly
me dor gja skam kap
ju bana ket dhurat
një peshqesh per ket shoqeri
si nje antar ktu i ri
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Titulli: Erdha edhe une me fund :)

A po mun e tjerr hic?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Erdha edhe une me fund :)

Me raste luku :)
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Erdha edhe une me fund :)

SeRiOuSbOy si Bojaxhi qe asht vet i ka ba ska pas ca me ba i leter i laps ne dor kur ske ca bo :p
 

ARMAGEDDON

Antar Aktiv
Titulli: Erdha edhe une me fund :)

fantastike naqe bravo... :)
 
A

Angel_devil_irc

ek e shkruajtur dhe here te tjeras ne forum kete gje kshu qe sme ben shume pershtypje mire se erdhe LOL
 
Top