• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Erdogan i bën dhuratën e madhe Shqipërisë, Rama gati sa nuk qan: Jam shumë krenar dhe i lumtur!

Erdogan i bën dhuratën e madhe Shqipërisë, Rama gati sa nuk qan: Jam shumë krenar dhe i lumtur!​

1605189459364.png

Kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku i Tiranës dhe ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi.
Nuk janë në një pritje të rëndësishme qeveritare, por pjesëmarrës në ceremoninë solemne të mbjelljes së 1 mijë fidanëve në zonën e Farkës në Tiranë, dhuratë e qeverisë turke, raporton Ora News.

Dhe shefi i qeverisë, Edi Rama nuk e humbi shansin të falenderonte edhe një here publikisht mikun e tij, presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan.

Edi Rama: Ky është edicioni i dytë i një festivali ndërkombëtar, organizuar nën kujdesin e Erdogan, në edicionin e parë në shumë vende të botës në të njëtjën orë janë mbjellë 1 milion penmë. Ka hyrë edhe në librin guiness të rekordeve.

Sot në Tiranë jemi së bashku në të njëjtën orë me një numër të konsiderueshëm të vëndeve të tjera për të mbjellë në liqenin e Farkës 1 mijë pemë në një proces ku tirana ka qenë në vijën e parë me një ndërprerje të vogël. Jam shumë krenar që sot ne shohim frutet e prekshme të maratorumit të vendosur disa vite më parë që ka daluar prerjen e pyjeve përveçse për nevojat e popullsisë në zona të caktuara. Ka ndaluat dhe gjuetinë.
\
b;revistaora.
 
Çfarë sollen nga Turqia 1000 pisha?

E dini atë shprehjen: ja hodhëm kinezit, i dhamë gur nga Kukësi dhe morem gozhda 🤣
 
Me falni nga Fv Tv, Le Voyageur ju pyet-

E keni fjalen per derrdoganin apo psikoedin?Te dy jane idiote, ju kujt ju drejtuat?
Sic e shikon po drejtoja makinen .. dhe sa personi ne sediljen para, pa njerin idiot.. une zbulova tjetrin
Pra po shtohen dita dites 🤣
 
Private conversations
Help Users
    Top