• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

F1, Hamilton është zot në Hungari

cent

Banned
Lews Hamilton tregon edhe një herë tjetër se është zot në Hungari, teksa piloti britanik e ka fituar për të katërtin herë radhazi garën e اmimit të Madh të Hungaroring-ut.

Piloti britanik i skuadrës Mercedes, u nis i pari në garën e sotme dhe ishte i pakapshëm nga pilotët ndjekës. I dyti u rendit piloti i Lotus-it, Kimi Raikkonen, ndërsa Vettel, kampioni në fuqi, u kënaq me një vend të tretë.

Në pesëshen e parë hynë edhe Mark Webber i Red Bull Racing dhe Fernando Alonso i skuadrës së Ferrarit.

/Shekulli
 
Top