• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Falas - mësimi i gjuhëve të huaja

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Falas - mësimi i gjuhëve të huaja


Këtu në këte link, mund të mësohet falas ndonje gjuhë e huaj, që deshironi…..

mund te nderlidhet njekohësisht Shqip + një gjuhë e huaj.www. Lingohut.com
 

WxP

Tech
Po ca eshte nje applikacion qe flet anglisht e ta perkthe shqip ?’
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
nuk verejta se eshte ai opcion nga anglisht ne shqip… vetem nga shqip ne anglisht ishte

(2-3 her e kam shikuar shkurt, por sjam sherbyer me te….)


Ketu eshte faqja e bukur Lingohut veqanerisht per ata, qe skan kohe per vizita kursesh dhe munden te mesojn nga shtepia pa pagesë….
 
Top