• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

alfonci

Veri investigatio
Ne kete teme do ju ftoja te postoni te gjitha faqet e internetit nga ku mund te shkarkosh file te ndryshme si mp3 (te huaja dhe shqip), software, libra etj.

Ja nje prej tyre qe do ua sugjeroja te gjitheve:

4shared.com - free file sharing and storage
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

katz.cd
phazeddl.com
torrentz.com
 

phanter

SHQIPTAR
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

mp3000.net kjo eshte vetem per mp3

softpedia.com per software
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ghost

Anëtar i Nderuar

Halis

Anëtar i ri
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

mp3-az.com do te ta sugjeroja per kang dhe videoklipe te huaja te cilat mund ti shkarkosh aty.te gjitha jan te fundit te cilat sapo kane dale ne TV
 

Halis

Anëtar i ri
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

edhe "Brothersoft.com" ose "Download.com" ose "2baksa.net"ke ball edhe te tjera por ikto jan me te perhapurat,,,
 
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Me thoni ndonje adress ku te hyj te shkarkoj keng te huaja se s'di :(
Vetem realitetin.org di une po s'ka keng te huaja.
 

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Me thoni ndonje adress ku te hyj te shkarkoj keng te huaja se s'di :(
Vetem realitetin.org di une po s'ka keng te huaja.


Ida shkarko programin save2pc dhe nuk ka nevojë të meresh me adresa të ndryshme .... shakrkon direkt nga youtube apo nga web tjera dhe i konverton direkt në mp3.
 

Olsi_el

Antar Aktiv
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

ketu ka shume gjera te bukura,hyni dhe do ta shihni:

Code:
[URL="http://zedge.net"]Download Ringtones, Themes, Wallpapers, Videos and Games for your Cell Phone | Zedge - Free Your Phone![/URL]
 
Last edited by a moderator:
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush me gjen nje link te Ccleaner....per ta shkarkuar ne kompjuter!!!!!!!
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush me gjen nje link te Ccleaner....per ta shkarkuar ne kompjuter!!!!!!!

Qfar Cleaner e ke fjalen ?
 

T-Ghost

RossoNero
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

E ke portable
Code:
http://rapidshare.com/files/204194769/Portable.CCleaner.2.17.853.rar
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!

Shko tek faqja e microsoft, www.microsoft.com pasi kjo do te ishte me e sigura dhe shkruani messenger 8.1 apo ate lloj qe ju doni te shkarkoni dhe aty do te mund ta shkarkoni.

Nese nuk doni te beni kete atehere mund te shkosh tek google dhe shkruaj: download messenger 8.1 for (vista po i themi ne) dhe duhet qe te jape ndonje faqe nga ku mund ta besh kete.
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kush do ma gjej nje link te msn 8.1 se dua ta shkarkoj se kam msn e vjeter ne kompjuter nga qe i bera formatim dhe e kam pa programet baze!

Ja ku e ke te ber Upload prej meje :D

1.Msn 8.1
2.Multi Msn (patch)
3.Plus Msn....

E ke ne nje Link:

Code:
[url=http://www.mediafire.com/download.php?duh2djgzguz]Msn Msg 8.1.zip[/url]
 
Titulli: Faqe per shkarkim FILE, MP3, Software...

Kam kameren ''LifeCam VX-7000 '' por nuk kam programin qe ta instaloj,,,me gjen dot ndonje nga ju linkun e kesaj kameres!!

Ps.Ai qe e gjen meriton nje kiss!
 
Private conversations
Help Users
    Top