• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Federata Ruse e njeh Palestinën si shtet të pavarur

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul


MOSKث-Federata Ruse e njeh Palestinën si një shtet të pavarur dhe e mbështet aplikimin e Palestinës për të ndryshuar statusin në OKB, bëri të ditur të enjten zëdhënësi i Ministrisë së Jashtme, Aleksandër Lukasheviç. “Nëse udhëheqja palestineze merr një vendim të tillë, është e drejta e tyre. Ne e njohim Palestinën si një shtet të pavarur dhe e mbështesim aplikimin e saj”, tha Lukasheviç.

Në fillim të nëntorit, përfaqësues palestinez në OKB shpërndanë një draft-rezolutë për t’i dhënë Palestinës statusin e vëzhguesit. Votimi për këtë çështje pritet të zhvillohet në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së në 29 nëntor.

/Itar-Tass/Shekulli Online/Përgatiti: I.S./


marre nga Shekulli.com.al
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Federata Ruse e njeh Palestinën si shtet të pavarur

Rusia aleat me Iranin dhe Irani njekohesisht mbeshtetes i fort i Palestinez dhe armik i betuar i Izraelit.
Rusia ka interesat e veta ne kte mes,nuk do te prishi "miqsin" me Iranianet.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Federata Ruse e njeh Palestinën si shtet të pavarur

Nje veprim i shkelqyr nga Russet . Por , Amerika per ta deshmuar qe eshte shetet demokratik , e jo diktatorial - ushtark , duhet edhe ajo ta njehe Palestinen si shtet .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Federata Ruse e njeh Palestinën si shtet të pavarur

Ah, politika e Rusit, kot s'kane thene te moqmit.
 
Top