• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

Kafshët janë jo vetëm të dashura dhe miqësore për fëmijët, por ato na tregojnë edhe kuptimin e vërtetë të dashurisë dhe përkushtimit.

Ato mund të na bëjnë më të përgjegjshëm, të na mësojnë besimin, mëshirën dhe ta bëjnë jetën e një familjeje më të lumtur. Në fotot e mëposhtme tregohen fëmijët dhe lidhja e tyre me kafshët.


g.shqip
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

edhe une dua nje maceeeeeeeeee....
 

Aver

VIP
Titulli: Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

Me kujtoj nje shok te lagjes ky..

Deri ne klase te 5-te e mbante gishtin ne goje si ky ne foto. Edhe sot, qe u bo babe, i ka mbet emri Burim cuclla lol

Do ja dergoj me viber patjeter. :D

 

Fly

Larguar
Titulli: Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

Me kujtoj nje shok te lagjes ky..

Deri ne klase te 5-te e mbante gishtin ne goje si ky ne foto. Edhe sot, qe u bo babe, i ka mbet emri Burim cuclla lol

Do ja dergoj me viber patjeter. :D

Me kujtove nje shok timin, ai pervecse mbante gishtin ne goje, merte dhe nje fije peri, mundesisht pak te trashe dhe e mbante ne vesh :D i lezetonte kur e ferkonte veshin me pe.

Ishte nxenes i dobet ne mesime ama se di se si por shumzimet ne math i dinte si makine llogaritese :D
 

Guest20

Larguar✌👋
Titulli: Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

Fotografia pare qenka shume e bukur :)
 

Aki

misfit
Titulli: Fëmijët kanë nevojë për kafshë, këto foto do iu lënë pa fjalë

O me shkrineeeeeee, sa te lezetsheeeem i ha fare une kta :D

p.s. pervec asaj maces ne foton e pare, jo e kane ushqyer shume ate, jam ne merak se do fitoje diabet :p

p.s 2 :D
(kerkoja nje me panda po nuk gjeta :p )
 
Top