• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Femrat mbi 40 vjeç, më seksi se të rejat?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Une i gje po them,nuk shkon as "plaku" me te rene,as "plaka" me te riun.
Afersisht gjithkush moshen e vete ne partneritet apo dashuri është me e mira.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
39 e poshte kam provu por tek 40 akoma nuk kam shkuar, tani qe lexova kete artikull po ndryshoj mendim dhe do e ve si objektiv ne vetvete. :D
 
Last edited:

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Monique me jep ne tave një 40 vjecare se nuk do te zhgenjej... lol lol
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Monique pse ka stonacione qe ma ofron keshtu pjese pjese eeee. :D e du te plote lart e poshte or taj. LOL LOL
 

Vvetoni

Larguar
Artikulli i shkruar në vitin 2011, kjo 40 vjeçarja është rritur.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Monique po na servir monstra tani ti me cupe.. lol une një cop 40 vjecare te zjarrme du. :D :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
padyshim një 40 vjece bene sa dy 20 vjece :liber:
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
kitrra 123 na jep ca pershtyje se dukesh qe e ke cukitur ndonej 40 vjecare si pa dashje. ;)
 

Hera

Βιβλίο φάγος
E pak dite behem 40 .....pastaj flas (mos thoni llafe turpi
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Kur te besh postimin e radhes,te sapo mbush dyzet,shkruaj nga ballkoni,madje te jete mbremje,edhe vesh me fund. :p

Presim plot kureshtje pershtypjen :p
@Passion me vrap e ti ...prit te behem se erdhen ato dite te shkreta u rrita e une
 

MrCool

Lost
është relative.. Mvaret se si e koncepton te qenurit "sexy"..

Dikush terhiqet nga format trupore, dikush nga qendrimi, dikush nga menyra e te folurit, nga menyra e te (zh)veshurit, e lloj-lloj menyrash te tjera...
 

Mogli

😁😁😁
është relative.. Mvaret se si e koncepton te qenurit "sexy"..

Dikush terhiqet nga format trupore, dikush nga qendrimi, dikush nga menyra e te folurit, nga menyra e te (zh)veshurit, e lloj-lloj menyrash te tjera...
A fole ti .....na le o cun rehat te zhvishen milfset
 

MrCool

Lost
Me pe gje me peshqir ne dore ti mu o tigri? :p

Per mu le te mos vishen fare :D
 
  • Disslike
Reactions: NGU

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
një pergjigje me egzakte do tua jap kur ti kap te 40:LOL::ROFLMAO::D
Por besoj se vetbesimi dhe siguria ne kete moshe reflektohen shume.
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Ka që janë, por jo të gjitha.
Në përgjithësi, të rejat kanë freskinë dhe enthuziazmin e moshës...
 
Top