• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fenomen i rralle-Tornado ne mes te detit

tornado.jpg


Itali- Një fenomen natyror që në fakt është i rrallë ka ndodhur së fundmi në Itali. Një tornado në det ka zgjuar sot të mahnitur banorët e Genovas.

Tornadoja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 10:00. Banorët atje, jo vetëm që e kanë shijuar pamjen fantastike, por në fakt ajo ka ngjallur edhe frikë tek ata.

Dosja.al
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ka ndodhur edhe para ca vitesh ne Sarande , e shikueshme me sy te lire....
po sbesoj se quhen fenomene te rralla....
 
Top