• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ferrari I Pakapshem ne Bahrein

Dragon32

Antar Aktiv
Vendndodhja
In the MOON!


Sot ka startuar dhe kampionati automobilistik i Formula 1 ku kokekuqja ferrari eshte ngritur ne podium, respektivisht me Fernando Alonson ne vendin e pare dhe Felippe Massen ne vendin e dyte

Ne pisten super moderne te Bahreinit nuk ka histori, kokekuqja Ferrari me dy pilotet e saj kane arritur nje fitore te madhe duke len pas anglezin e Mclaren-Mercedes, Lewis Hamilton.

Ish 7 here kampioni i botes, Michael Schumacher nuk ka arritur te tregoje vlerat e tij ne kte gare te pare duke u pozicionuar keshtu vetem ne vendin e 6Me poshte eshte dhe tabela e klasifikimit:
1. Fernando Alonso 25 Pike
2. Felippe Massa 18 Pike
3. Lewis Hamilton 15 Pike
4. Sebastian Vettel 12 Pike
5. Nico Rosberg 10 Pike
6. Michael Schumacher 8 Pike
7. Jenson Button 6 pike
8. Mark Webber 4 Pike
9. Vitantonio Liuzzi 2 pike
10. Rubens Barichello 1 pike
 
Top