Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mos i qo hiq mos i qo ksaj Vajzes🤣
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mos u zgjo kurr pa buzeqeshje
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mos rri me nerva se do trraf lol
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Mos rri me nerva se do trraf lol
Haha më rrif moj 😋
200.gif

Preke preke po sti thyva brinjet lool
Prite zot rrezikun tani 🤣
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mos u bëj kaq gjumashe:(
Po nga qe punoj naten dhe pastaj rri si vampire deri ne 3 Ose 4 te mjesit ahahaha
Cohem pastaj si drakula gjith nerva sepse sduroj djellin 😂🙄

Mos e shiko boten bardh è zi 😘😘😘
Meriton me shum se kaq
 
  • Haha
Reactions: VIP

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mos humb asnje dit pa e lavderuar veten per forcen qe ke 😊
 
Top