Fillo nje dialog me fjalen "Mos"

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mos rri ne darke vone, se ne mengjes nuk ngrihesh dot. :p
 

Lauri

Anunnak
Mos për hatër të Zotit 😁
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Mos u hakmerrni!
Mos harroni premtimet tuaja!
Mos u beni bespreme!
Mos harroni miresine, kohen qe ju kane dhuruar, apo si ju kane bere te ndiheni!
Mos harroni te jeni te njerezishem.
Dhe me e rendesishme nga te gjitha, mos harroni te lexoni, lexoni, lexoni, sepse eshte dije, ushqim per mendjen dhe per shpirtin.
Libri eshte fryme!
 

Narta

Antarë i Respektuar
Mos mendo për nesër, vepro sot!
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Mos mohoni familjen.mos shkelni mbi bashkshortin/bashkshorten per nje dashnor virtual
Mos tregoni problemet qe keni me partnerin tuaj neper virtualitet dhe aq me keq kur i vini ne tallje
Mos harroni qe askush ne ket jete nuk eshte me me vlere dhe me e shtrejte se familja juaj ✌
 

Lauri

Anunnak
Mos e mbyt qenin pa ja hap gropën
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Mos e merr si moral.eshte thjesht nje mendim.qe me vjen kur lexoj dike ketu qe ben ndershmerin 😉
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Mos e merr si moral.eshte thjesht nje mendim.qe me vjen kur lexoj dike ketu qe ben ndershmerin 😉
Jeta e tjetrit , eshte e tjetrit ... qe nga momenti qe s na lidh gje me dike , s kemi asnji te drejte ta gjykojme .. per mire apo per keq🙂
 
Top