• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Film Shqip/ Beni ecen vete.

Frank

Kansas City Shuffle.
Partizaniiii lufte po shkonteeee...
Krrau krrau 🤣🤣🤣
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Shtepite me tulla o sa kane lezet
parti, nena jone perjete :lol:
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
E ripash mbrëm. 😍


Goni: Dëgjo Beni këtu në fshat do i përshëndesësh të gjithve!

Beni: ohuu mua më lodhet gojaa
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Goni?

O Goni?Je zemëruar shumë me mua?

...

A bëjm paqe për së vërteti? Hë, hë, hajde bëjm paqe.

[...]

*Goni dhe Beni përqafohen*
 
Top