• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Film Shqip/ Dimri i fundit.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ah sa shum e dua ket filem..aktoret te mrekullushme...sot edhe pse ka evolu jeta me cdo gje,si nga shkolla po ashtu dhe teknologjija se si behe ni filem..kto te kinos mbeten ikona..
Ps..cdo jav e kam ligje🙂ta shikoi një filem shqip te kinos.🙂🙂
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Kur asht bo?
Filmi është i 1976.

Por ska lidhje, po të thoshja ngaqë e kanë dhënë shumë kanale gjatë gjithë kohës. Si këtë edhe shumë filma të tjerë që janë klasike për kinematografinë tonë. ( :
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Po filmin Zemra e Nenes na i gjeni dot? 😢
 
Top