• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Film Shqip/ Lulekuqe mbi mure.

Frank

Kansas City Shuffle.
Te poshter!
Vagabonde!
Ne rruge do perfundoni te gjithe!
Kriminele do beheni!
🤣🤣🤣
 

Marla

Let the sea set you free!
A kemi ndonje historian ose tip shkenctari ktu ne forum sepse kam shume pytje ne lidhje me planetin toke.
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Fiks po ku kupton daja yt. :(

Hallin ke koka dhe supi e ka :p
Un merzitem kur me trazoni dajen :( .
Ai ka hall ... është i karantinosur .. :(
Gjithmon ndodhet te vendi i lepurit tashme ..
Mundohuni te kuptoni ... seshte aspak lehte.
lol
 

Marla

Let the sea set you free!
Un merzitem kur me trazoni dajen :( .
Ai ka hall ... është i karantinosur .. :(
Gjithmon ndohet te vendi i lepurit tashme ..
Mundohuni te kuptoni ... seshte aspak lehte.
lol
Nuk e ngacmova lepurin po bëja bisede miqesore.

40tina shif kur te fillojne vetevrasjet tani.
 
Top