• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Film Shqip/ Skenderbeu

Hera

Βιβλίο φάγος
Eshte shume e bukur po fatkeqesi qe asnje aktor shiptar nuk e lojti dot
 

Tomka

Anëtar i ri
Gjithe ai lob shqiptar ne USA mos me pas pak influence ne hollywood per te realizu nje film mbi Skenderbeun. Nje cope greqi ka bo mbi 10 filma hollivudian deri tashi mbi luftetaret e tyre te rreme dhe historine e tyre te vjedhur.
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Gjithe ai lob shqiptar ne USA mos me pas pak influence ne hollywood per te realizu nje film mbi Skenderbeun. Nje cope greqi ka bo mbi 10 filma hollivudian deri tashi mbi luftetaret e tyre te rreme dhe historine e tyre te vjedhur.
Mire e ke ti por ne Hollivud nuk pi uje lobimi por dollaret.
 
Top