• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Filozofia dhe Feja: Cili është dallimi?

Lauri

Anunnak
- A mund te pyes se cfare ngjyre ka qumshti?
- ngjyre te bardhe!
- Atehere kur mendon qumesht po mendon ngjyren e bardhe. Kush e ben qumshtin ?
- Lopa !
- E cfare han lopa?
- Bar !
- Bravo..! Fusha, shiu, rete, qielli, planetet, universi, Zoti-nqs doni ju.
- Universi, planetet, cielli, rete, shiu, fusha, bari, mmmuuuu lopa, qumshti. Nje imazh i Zotit-nqs doni. Po prifti e kisha cfare hyne ketu??
Filozofi Bruno. ishte me mire te rrije urte !!
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Te mendoja femer klas.po tani e tregove te kunderten..nejse un pamvarsisht se si me drejtohesh..un nuk te them nje gje till..

un ato qe them ..i them me bindje dhe argumente..
Kur them semundje eshte fajtor njeriu..ju referohem shum faktorve..duke u ndal tek ushqimi.ajri,qe jan faktoret kryesore qe sjellin shum semundje..kush eshte fajtor e nderuar!qe njeriu mbjell drogen psh,kush eshte fajtor qe njeriu shet ushqim kancerogjen pa u merzit fare se dikush mund ta pesoi..ku ke ushqim cilsor sot?tani zoti duhet me ba fajtor mendon ti!?ka shum faktor qe te shpifin se si njeriu mund te jet aqe monster.
shiko une jam vetja ime me difekte pa fund dhe nuk kerkoj te behem tjeter in order for others to like me.
Dhe jo nuk jam as nga ato qe I gjuajne shpulle dhe ju kthejne anen tjeter!

une kam argumente pa fund per kete qe thua ti!
Nese eshte keshtu si thua ti I bie qe te gjithe te vdesim nji nga nji young and old!
Kjo eshte bota ku jetojme ky eshte ushqimi qe hame ky eshte ajri qe thithim.
Njof njerez qe Kane bere maximumin qe te jene healthy te hane mire te kujdesen per veten te jene te drejte in every possible way dhe sot vuajne nga canceri! Njof nga ata qe pine alkol droge hane junk dhe nuk vuajne nga asgje pervec budallikut....
Ku vjen zoti I drejt dhe I plotfuqishem ketu???
Mos te flasim pastaj per femijet e pafajshem qe vdesin cdo dite...
Ku eshte zoti ketu?
Apo zoti I ka te ndare njerezit!
And yes I agree humans are bad
Krijesat e zotit Jane he didn’t do a good job after all
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
- A mund te pyes se cfare ngjyre ka qumshti?
- ngjyre te bardhe!
- Atehere kur mendon qumesht po mendon ngjyren e bardhe. Kush e ben qumshtin ?
- Lopa !
- E cfare han lopa?
- Bar !
- Bravo..! Fusha, shiu, rete, qielli, planetet, universi, Zoti-nqs doni ju.
- Universi, planetet, cielli, rete, shiu, fusha, bari, mmmuuuu lopa, qumshti. Nje imazh i Zotit-nqs doni. Po prifti e kisha cfare hyne ketu??
Filozofi Bruno. ishte me mire te rrije urte !!
Qielli :p
 

N0

Old School.
Dallimi?! E thjeshte fare pse e lodhni kaq shume trurin, qe nga emrat qe kane duket dallimi.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
nuk eshte e mundur, nuk i bej blok askujt une.
shiko ti mos me ke bere ignore
lere qe as une nuk I bej ignore askujt
Por nese te bej ty bej log out forever :p

e lexova postimin tend tek cit qe te beri Nicky
 

elle

Chill
Kjo tema esht relative si shum gjera ne bot , varet nga kendi qe e sheh gjithsecili ...ajo esht e verteta qe zgjedhni ju te shihni
 
Top