• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


 • Totali i votuesve
  8
 • Poll closed .

MasteR

I'm offline
Juventusi sepse seshte Milani qe ta ndale :D
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Sa inat me erdhi qe shenuan gol. Ai Higuain ne vend te nisej me vrap per ti dal perball, rri atje ne vend :(
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja luhet ne 3 Qershor 2017
Kush mendon se e fiton Ligen e Kampioneve, Juventus apo Real Madrid?
 

ZoteriaJuaj

Aqif Mustaqexhiu
Do kenaqemi me shume kur te dali kampione (Juventus) :)
Ate dua edhe une, gjithmone shkojme ne finale edhe humbim. :D

Me realin kete e kam pak frike, gjithmone e mundim por kesaj here nuk e di, pavaresisht se ne mbrojte jemi me te mire.
 

Delirium

Route 66 🚜
Me vjen keq per te gjithe Juventinet por champions league e fiton Reali :) :D
 

Didi

C'est la vie.
Për inat të Averit do bëj tifo për Realin!
 
Une jam interist i lindur, ex Boys San dhe Sturm und Drang.
Realin se kam qejf, aq me pak kristinen.
Por.....
Nuk do doja kurre ta marri Juve Championsin si interist qe jam.
Po mbyll hunden me dore dhe po them e fiton Reali.
 

Didi

C'est la vie.
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
vetem kunder juves..... :)
 

Didi

C'est la vie.
Ore Abis, ti sikur ishe Milanist?? Apo nderrove ekipe meqe po fiton Juventusi. Ncnc
 
Top