• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


 • Totali i votuesve
  8
 • Poll closed .

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Heuuuu, ore skeni turp ju, ta mendoni njëherë pale ta thoni.
اështë kjo dhunëëëëëëëë.

Këtej nga Vlorraaa, ka plotë kopaçe! Për të tre juve (bashkë dhe Abis që vë like!)
I njoh kopacet e vlores

Vetem r.madridin u sheh syri :p
 

Aver

VIP
Gishtat kryq per Juven... edhe pse s'do ta kete aspak te lehte.
 

legjenda

Tetova
Drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny

Gianluigi Buffon, kapiteni i Juventusit, është në prag të pensionimit. Kjo ka shturë drejtuesit e kampionit të Italisë që ta gjejnë pasardhësin e italianit.

Sipas mediave në Itali, drejtuesit e Juventusit janë afër që ta transferojnë portierin polak, Wojciech Szczesny.

Reprezentuesi i Polonisë, i cili për dy sezone ka qenë i huazuar te Roma, është nën kontratë me Arsenalin.

Thuhet se Juventusi i ka ofruar Arsenalit 16 milionë euro për Szczesnyn, kurse këtij të fundit i ka ofruar një pagë prej 4 milionë euro në sezon.

Përveç Juventusit, ish portierin e Legia Warsaws kërkohet edhe nga Milan e Napoli.


Lexo të radhës
Himni i L.K është i njohur për të gjithë, por a e dini çfarë thotë teksti i tij?Kardif: Finalja Juventus – Real Madrid nën masa të shtuara të sigurisëCapello: Juventus – Real Madrid, ky ekip dua ta fitojë Ligën e KampionëveFJALث KYاEGIANLUIGI BUFFONPORTIERIJUVENTUS
 

Aver

VIP
Juve dominim total ne pjese te pare.

Ky gol i mandzukic do te mbahet ne mend gjate.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Uaaaa Averooooo :)
3 gola Reali :p

Im bir u kenaqqq se eshte tifo me skuadren e Ronaldos ahahahahha.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
In bocca lupo andej nga pescara o Juveee... lol
 

legjenda

Tetova
urime real madrid trego loje shum te mire
 

legjenda

Tetova
Real Madridi ka shënuar 500 gola në Ligën e Kampionëve, duke u bërë klubi i parë në histori të Ligës së Kampionëve që e arrin këtë.
Golin e 500 për Los Blancos e shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 20’të, para se Mario Mandzukic të barazojë gjithçka shtatë minuta më vonë, ku po barazojnë 1:1 në finalen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet në “Millennium Stadium” në Cardiff, shkruan Gazeta Express.
 
Top