• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid

Finalja 2017: Juventus - Real Madrid


 • Totali i votuesve
  8
 • Poll closed .

legjenda

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
MAQEDONIA VERIORE
Real Madridi ka shënuar 500 gola në Ligën e Kampionëve, duke u bërë klubi i parë në histori të Ligës së Kampionëve që e arrin këtë.
Golin e 500 për Los Blancos e shënoi Cristiano Ronaldo në minutën e 20’të, para se Mario Mandzukic të barazojë gjithçka shtatë minuta më vonë, ku po barazojnë 1:1 në finalen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet në “Millennium Stadium” në Cardiff, shkruan Gazeta Express.
 
Top