• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fitoni web hosting falas - 3D Car Driver Tournament

another_reality

Super-Hero
Me qe viti I ri po vjen forumivirtual.com po bon konkursin e par ne fund te vitit :kercim:.
Tournamenti I lojes 3D Car Driver fillon ne diten e prempte 11-12-2009 ne oren 21:00 .
Nuk ka ngel shum kohe keshtu qe filloni stervitjen tek 3D Car Driver.

I pari do te fitoj nje Reseller Hosting per 1 vit Full extreme support + Live Chat Support

Disk Space : 20,000 MB
Bandwidth (Traffic) : 250 GB
WHM/cPanel Control Panel
Domains : Unlimited
E-mails : Unlimited
Mysql : Unlimited
Fantastico
RVskin builder

Cmimi : $197.40

I dyti do te fitoj nje hosting account per 6 muj Full extreme support

Disk Space : 50,000 MB
Bandwidth (Traffic) : Unlimited
cPanel Control Panel
E-mails : Unlimited
Mysql : Unlimited
Fantastico
RVskin builder

Cmimi : $60.00

I treti do te fitoj nje hosting account per 3 muj Full extreme support

Disk Space : 10,000 MB
Bandwidth (Traffic) : 200GB
cPanel Control Panel
E-mails : Unlimited
Mysql : Unlimited
Fantastico
RVskin builder

Cmimi : $15.00

Per te gjith te tjeret do te marin nje muaj falas me ticket support
Disk Space : 5,000 MB
Bandwidth (Traffic) : 100GB
cPanel Control Panel
E-mails : Unlimited
Mysql : Unlimited
Fantastico
RVskin builder

Cmimi : $3.75

Web hosting eshte nje dhurate per forumivirtual.com nga pigihost.com

Antaret qe duan me mar pjes ta vendosin ketu.
Ato qe do marin pjes edhe nuk do te lozin ne 3D Car Driver Tournament nuk kan per te fitu.
Nje Tournament eshte deri 8 persona po ishim me shume do te vendosim edhe Tournament tjeter.
 
Last edited:

KoMiSaR_kAtAnI

I'm LeGenD
Titulli: Fitoni web hosting falas - 3D Car Driver Tournament

Warning: file_get_contents([path]/dbtech/vbarcade/media/1-iXec/1-iXec.swf) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in [path]/dbtech/vbarcade/systems/ipa.php on line 19
 
Top