• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i Konkursit per Letersine 2018!

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ja ku u takuam ne kete fillim viti per te bere nje retrospektive ne vitin qe lame pas.
Kaluan plot 10 muaj neper krijime e konkurse, plot debate e polemika, plot urime e kritika....

Por sic dihet , kemi nje fitues te vitit 2018 per Letersine.

E ai eshte KAON!Me poshte po ju rendis per cdo muaj fituesit :)

Shkurt 2018 - KAONMars 2018 - KAON & SOULMINDPrill 2018 - KAON
Maj 2018 - KAON
Qershor 2018 - KITRA123
Korrik 2018 - VVETON
Gusht 2018 - NEVERTITI
Shtator 2018 - NICKTJETER
Nentor 2018 - VVETON[/B
]Dhjetor 2018 - SOULMIND& NICKTJETER& MONIQUE
Urimet me te mira per te gjithe ju, dhe ritakohemi ne Shkurt 2019 :)

Kaon edhe njehere urime !
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime Kaon! :)
E verteta eshte qe mungojne krijimet e tua tek ky konkurs.
Mungojne dhe postimet e tua ne kete forum!
Urime te gjithe pjesemarresve te tjere!
Te lumt Mon,per mbylljen dinjitoze qe i paske bere me vidion e bukur e jo vetem! :)
Urime ne vitin ne vazhdim.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Perfundimisht bukur,

Dicka e bukur qe e bene madheshtor kete livadh ku kullosim.

Jetegjatesi per ty Konkursi i letersise.

Dromca tona qe te bashkuara perbejne nje mozaik te kendshem.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Mos harrojme te pershendesim edhe cdo krijues.....Jana80, Natta, Loyalty ,Arfenilla etj :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Kaonit dhe pjesmarresve. Bravo dhe ty Moni. E ke qare mbylljen dhe drejtimin per cdo muaj. Mos u largofte drejtimi nga ty asnjehere! 😘
 

KAON

Anëtar Aktiv
Faleminderit dhe urime per nje pjesmarje me te gjere ,,ketu ja vlen te derdhesh pak shpirt e pak ndjenj..!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
KAON urime per fitoren .. vargu yt i vecante e meritonte pasi eshte sa i vecante, aq realistik dhe njekohesisht godites ..
Kan munguar shkrimet e tua !
 
Top