• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit Korrik 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e korrik 2018:

Vendi i pare: Vvetoni (I kam fol Henes per ty)
Vendi i dyte: Levina (Sikur Hena te fliste)
Vendi i trete: Nevertiti (Vdekja e Henes)

Falenderoj pjesemarresit dhe ftoj anetaret me krijimet e tyre per muajin Gusht: STINA IME

I kam fol henes per ty.jpg
 

Vvetoni

Larguar
Faleminderit u rritsh, faleminderit edhe juve që ju ka pëlqy e që keni votu.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Suksese. :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
urime vvetoni sh krijim i bukur te komplimentoj!
urime edhe pjesemarresve te tjere
pas krijimit qe votova me pelqej sh edhe vdekja e henes... nev ke ndryshuar stil :)
suksese
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e korrik 2018:

Vendi i pare: Vvetoni (I kam fol Henes per ty)
Vendi i dyte: Levina (Sikur Hena te fliste)
Vendi i trete: Nevertiti (Vdekja e Henes)

Falenderoj pjesemarresit dhe ftoj anetaret me krijimet e tyre per muajin Gusht: STINA IME

Shiko fotografinë 33148
Kam nje sugjerim, tek certifikata, te hiqet emri i moderatorit, se duket sikur e mer ai ! :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ky vetoni nuk uron asiher kshu ne pergjithsi, por gjthss Urime urime! :D


p.s. Nevi: Surprize e radhes stili yt. Bravo. Vazhdo keshtu :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Kam nje sugjerim, tek certifikata, te hiqet emri i moderatorit, se duket sikur e mer ai ! :p
Moderimi është i bere nga nje gocë. Pseudonimi i plotë është Loyalty. Pra, jo gjysmake në thelb. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Paskam votuar Levinen :)

Po ne vendin e 4 kush ishte?
Vendi i 4 - Kitrra me Henez-o
Vendi i 5- Natta me Ajo dhe Hena
 

Vvetoni

Larguar
Herën tjetër nuk marrë pjesë. اfarë nëse fitoj çdo muaj?/
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Dying do jesh pjesmarres?
 
Top