• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit maj 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit maj 2018:

Vendi i pare: KAON (Nje grusht dhe*)
Vendi i dyte: LOYALTY (Nje grusht dhe 2*)
Vendi i trete: Nevertiti ( Vegimet e humbura)

Falenderoj pjesemarresit dhe uroj qe te rritet sa me shpejt numri i krijuesve per muajin qershor: COPEZA UDHETIMESH

Krijimet e muajit maj
Papiro Kaon.jpg
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime,urime Kaon!! :)

Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. :))

Suksese ne muajit ne vazhdim!!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Urime,urime Kaon!! :)

Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. :))

Suksese ne muajit ne vazhdim!!
Shume faleminderit Nevi dhe t'u shtofte krijimtaria per muajt ne vazhdim...
 
Redaktimi i fundit:

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit. Do jesh pjese e qershorit?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
E une qe vraja mendjen kush ka shkru ate pizin e gjate.


Loyalty, pergezime.

Menyra e shpalljes se fituesit me beri pershtypje. Me shkaktove mall e nostalgji.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me behet qejfi. :) Shpresoj te jete nje nostalgji drejt jetes. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Krijimet e muajit qershor tani... Se Ketrushit i thame te merret me kalamajte. :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
kaon urime!
e merituar plotesisht :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
urime nevi
dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
urime nevi
dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen. :)
Mungojne rrjeshtat e tu.
Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
PErqafime!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen. :)
Mungojne rrjeshtat e tu.
Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
PErqafime!
duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. :) po ne vazhdim do marr pjese si jo..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. :) po ne vazhdim do marr pjese si jo..
Janaaa,po ajo tregon qe ne kemi identitet tonin ne shkrime!! :) Aty eshte pikerisht hjeshia e dikuj qe shkruan vargje,te lira le ti quajme,se ne shkruajme per shtate pale qejfe.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :) shpejtooooo
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Cfare teme kemi kete muaj?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Copeza Udhetimesh, Kitrra. :) Do marresh pjese?
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit. Dergoje privatisht atehere. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-5 ditë nga hapja e temes se re.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
-2 ditë nga shpallja e temës së re. Shpejt krijimet e fundit privatisht. :)
 
Top