• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit prill 2018

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Ne muajin prill 2018 moren pjese 4 konkurent
shumica kete muaji ishin shprehur me vargje,
me vargje te bukura,
me rima te embla,
me rrjeshta qe depertonin ne shpirt!

Tema ishte:
~~~~~~~ @ Parfum pranveror @ ~~~~~~~~

600-sakura.jpg

konkurentet ishin:


1. TURMA KAON2. Ditet me ty. NeVertiti


3. Me jep nje ngjyre jana804. Parfum Pranveror LoyaltyMe kenaqesi kongratuloj KAON me poezine e tije aq te bukur qe mori shumicen e votave


art_018.jpg

gjithashtu uroj Loyalty dhe NeVertiti per krijimet dhe per embelsine e shprehur ne rrjeshta..
janes i them mos te merzitet heren tjeter do te ec me mire po u impenjove me shume!

ju lexues ju kerkoj falje per vonesen e shpalljes se fituesit tone!!

urime perseri KOAN!!

ps.. krijoni per muajin ne vazhdim...
ju pershendes te gjitheve..
 

Zana1

Braveheart
ermmm .... 1- shi interesante , nje nder poezite me te bukura qe kam lexuar verdalle.
 

KAON

Anëtar Aktiv
Falenderimet e mija i shkojne votuesve ne pergjithesi,,por ata qe me votuan mua i falenderoj qe me kuptuan ...!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime Kaon! :)

Ama urime dhe Loy-it,ishte nder ato vargje qe u dashurova tek kaloja nga nje varg ne nje tjeter!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Urime Kaon!

Me duhet ta pranoj qe isha i dyzuar ne votim, votova Nevertiti :p

Mirulexofshim,
Darius
 

KAON

Anëtar Aktiv
ermmm .... 1- shi interesante , nje nder poezite me te bukura qe kam lexuar verdalle.
E c'moj shum qe me ane te kesaj poezie te fala pak kenaqesi :) ..shpresoj qe te kesh serisht mundesi te lexosh krijime te bukura.. ;)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Loy do jet nje konkurente e tmerrshme per mua hahhahaha,,,por edhe ti je e rrezikshme :p
hahahahaha,jo jo une sperbej "rrezik" nga letersia.

Ama Loy spo di cte them,vec shtrengo shpirtin e penen me hedh vargje me zhargon yjesh hahahaha,se ndryshe Loy kap henen e ben diell. :)
 

KAON

Anëtar Aktiv
Urime Kaon!

Me duhet ta pranoj qe isha i dyzuar ne votim, votova Nevertiti :p

Mirulexofshim,
Darius
Te faleminderit, e rendesishme eshte atmosfera pozitive ,,pa ne fund dekoratat mbeten gjithmon ne komodin...Uroj gjith te mirat rrespekt!
 

KAON

Anëtar Aktiv
hahahahaha,jo jo une sperbej "rrezik" nga letersia.

Ama Loy spo di cte them,vec shtrengo shpirtin e penen me hedh vargje me zhargon yjesh hahahaha,se ndryshe Loy kap henen e ben diell. :)
hahahahhahhahahhahah si fillim 1 me 0 hahahhahahhahah
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime kaon.Urime dbe Loy :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Suksese dhe lart e me lart per muajin maj.
 
Top