• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit qershor 2018

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit qershor 2018:

Vendi i pare: Kitrra (Ne kete nate)
Vendi i dyte: Nevertiti (Ne Kafenene e Andreas)
Vendi i trete: Jana dhe Loyalty (Zogjte e Parajses & Perendeshe)

Falenderoj pjesemarresit dhe ftoj anetaret me krijimet e tyre per muajin Korrik: FLAS ME HENEN


Pergamene Kitrra.jpg
 
Last edited:

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
kitrra urime me pelqej jasht mase poezia jote !!
loy brava !!
nevi kishe ndryshuar stil, bukur)
ps faleminderit votueseve ne pergjithesi dhe vecanti..
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
O sa bukurr e ben shpalljen Loyy!! :))

Urime Kitrra!
Urime e dergusve tjere.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Faleminderit ju qe ishit pjesemarres. Krijimet vertete qe ishin ne lartesi kete muaj. Me shkrime te tilla konkursi jo vetem qe behet vete por edhe eshte frymezues per muajt ne vazhdim.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Erdhi sfida... :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po ku kemi shanc ne te tjeret,tfitojm kunder poeteve te forumit :(.
Nuk se ka poet ne kete forum.

Ka njerez qe hudhin shkronjat mbi te bardhen. Pse se ke provuar njehere. Nuk me kujtohet te kesh marre pjese ndonjehere. mendimet personale te shprehura diku jane gje e bukur andaj them se ja vlen me provu.
 

Jetmira

..........
Nuk se ka poet ne kete forum.

Ka njerez qe hudhin shkronjat mbi te bardhen. Pse se ke provuar njehere. Nuk me kujtohet te kesh marre pjese ndonjehere. mendimet personale te shprehura diku jane gje e bukur andaj them se ja vlen me provu.
Nuk kam guxim te konkuroj se e di qe nuk do fitoj prandaj.
Gjithsesi mendoj se secili ktu ne forum esht poet shpirti,jo poet i dalur nga bankat e shkollave.
Mezi po pres t'ju lexoj krijimet e korrikut ;).
Edhe njeher pergezime per fitoren.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nuk kam guxim te konkuroj se e di qe nuk do fitoj prandaj.
Gjithsesi mendoj se secili ktu ne forum esht poet shpirti,jo poet i dalur nga bankat e shkollave.
Mezi po pres t'ju lexoj krijimet e korrikut ;).
Edhe njeher pergezime per fitoren.
Asnjehere mos mendo te fitorja. Mendo qe copeza yte ka per ta bere dike te ndihet mire dhe kjo mjafton. Mendo se copeza yte eshte pjese e jotja dhe ka rendesine ta ndash me te tjeret.

Pra, une pres nga ty, ta provosh. Do ta shofesh se do ndihesh mire. Nje rresht, dy, tre, kater ... Do ndihesh me mire.
 
Top