• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit shtator 2018

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Tema e muajit shtator ishte " fjalet e pathena"
Fituesja e ketij muaj eshte Nicktjeter!!
Brava Nicktjeter, kur u propozuan temat e vitit pate thene qe kjo teme te pelqente dhe arrite si edhe shume here te tjera te fitosh!
Suksese!!
Kur propozova kete teme po shikoja kete foto dhe nuk e di perse mendoja cpo mendonte, ckishte per te thene ky njeri henes, universit ... njerezve cfar su kemi thene!

f7859ee30906bb8beaf48e4224ba6bb7.jpg

morem pjese me gjashte krijime per fat te keq jemi ne pak aktiv qe ti jepej vemendja e duhur e normalisht jo te gjithe ne qe jemi aktiv komentuam me analize secilen prej tyre, do kishte qene vertet bukur pasi te gjitha "flisnin" aq shume!

konkurentet ishim:
1. Dhoma bosh qe mbushej.. Nicktjeter
2. Sa here ... kitrra 123
3. Dashuria pa emer. NeVertiti
4. Babi, ku është mami? Vvetoni
5. Fjale te pathena Soulmind
6. Fjale qe skam guxim te te them! jana80


Vendin e dyte e mori Kitrra123 dhe soulmind
Vendin e trete Vvetoni

Suksese e ju uroj vendin e pare ne muajit ne vazhdim!


Une dhe nevertiti morem 0 vota por merituam vendin e katert per pjesemarrje...:)
Falenderoj si gjithmone pjesemarresit, votueset dhe ato qe komentuan.
Ju mirepres krijimet e ketij muaji duke ju rikujtuar temen Pike vese.
Faleminderit per krijimet!
 
Last edited:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Urime Nick! :)

Jana ahahahaha ky paska qene muaji i jone.
Une do vazhdoj betejen mujin tjeter prape.:p
 
Top