• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fjeti ne Zotin Patriarku Irinej

ilia spiro

Anëtar i ri
Ndërron jetë pak ditë pas infektimit me COVID-19 kreu i Kishës Ortodokse Serbe, patriarku Irinej.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat serbe, teksa dhe presidenti serb Aleksandar Vucic ka shkruar një mesazh në Instagram, duke njoftuar vdekjen e tij.

Irinej, i cili kishte një influencë të madhe mbi serbët, nuk mundi të mbijetonte pas prekjes nga koronavirusi më 4 nëntor dhe u nda nga jeta në moshën 90-vjecare teksa ndodhej në një spital ushtarak në Beograd.


Zoti Krisht ta prehe ne tendat e te drejteve!
 
Private conversations
Help Users
    Top