• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

FOL SHQIP (Fjalët që jeni duke i përdorur gabim) VIDEO

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: FOL SHQIP (Fjalët që jeni duke i përdorur gabim) VIDEO

Kjo sh teme e bukur. Kam pas një profesor letersie sna lejonte kurre fjale te huaja. Dhe sa here kishim msim na jepte fjale shqipe ti mesonim tamam. Eh u harruan. Ndoshta ndonje qe i ka punet mire me gjuhen mund te sjelle me shume. Une jam sh dobet ne kete aspekt.
Elushja mbaj mend ka qene njish ne gjuhe letrare te paster.
 
Top