• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Me fjalen e fundit te fjalis,,filloni fjalin e re,..

PO e nise une me nje fjale.."Hena,.."

Hena ishte e plote dhe plot besim ndaj yjeve,..

Fjalia ne vazhdim duhet te nise me fjalen "yje" e keshtu me rradhe..

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Tema u rihap perseri.

Yjet shkelqenin mes nje nate me furtune,pyeste veten si ka mundesi?!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Ne tenden llogjike smund te ndikoj askush,mbroje tenden ide duke mos lejuar te tjeret te prekin,personalitetin dhe cdo gje qe ty te karakterizon
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Gjithesia ime eshte kaq e shkurter dhe kaq e pakufi per ta pershkruar.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mrekulli-as me shume dhe as me pak ,ajo ishte tamam ashtu
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top