• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Passion

Antarë i Respektuar
Plani u gris se planifikuesi ironizonte planet e planifikuesve tjere,e grisi letren A4 ku ish shkruar i fu dit plan
 

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Plan? Mua më the të sillja një plan të cilin ti e ke grisur? E sheh a të sjell më plane...
 

Passion

Antarë i Respektuar
Plan beje,edhe me.perpikmeri zbatoje,se nje plan e planifikon edhe e zbaton nje planifikues i mire qe di c'ka eshte plani. :D
 

Vvetoni

Veton Siriusi, ma i miri
Plani kishte dështuar qysh në fillim pasi që planifikuesi i mirë kishte harruar të dorëzonte planin.
 

Aki

misfit
Planin e kishte shume te mire, prandaj rrinte e mendohej si arriti ta perpiloje kaq bukur kete plan.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top