• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Ndonjeherë mendoj , ndonjeherë nuk mendoj:(
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mendoj se njeri cdo dit meson nje gje te re , dhe behet me i zgjuar se dje.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Dje ishte ajo që shkoi , jeto për sot o njeri :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Njeri i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest, kur ka force ne dore fal dhe kur eshte i nevrikosur vepron me drejtesi :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

(ahahahahahhahaah me ke ba me qesh :D) Drejtësi , o hyjnore ti, eja në ketë botë e prek , prek pa ndalë.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Marsi, ky muaj para prillit .
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Marsit do i vije fundi si planet para Tokës .
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Tokes si duken malet po ta shohesh nga planeti mars.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mars, çke që tokës nuk ia sheh malet? :D
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mars, ti zemerove keshtu tokësoret që u nisen drejtë teje, drejtë marsit :)D).
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Mars e quajnë kot, ishte shumë i kotur dhe heshtur përderisa afer i kaloi hëna ( mjaft më më marsin :jooo )
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Marsi eshte muaj i fillimit te pranveres
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Pranvera stine e bukur qe fillon me nje muaj te bukur :p (lol u lodha me marsin)
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Bukur ? Nese do më duhej të caktoja një muaj të bukur ai do ishte marsi ( :()
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Ditë e natë, natë e ditë çdo gjë ka një fund.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Fundi ishte pak i ftohet,bente acar,por duhej,sepse jepte shkak nje tjeter rifillimi tr ri...
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Ri ti moj sa bukur e peske mendua vetem per te perfundua...,
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Perfundoi kjo natë për mua , ishte ftohtë dimer i ashpër.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

I ashper eshte ai qe gjasme te do te miren :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Të mirën ktheje me të mirë, të keqen mos e harro.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

Te miren nese ja ben dikuj duhet t'ja deshmosh me vepra jo me fjal.:eek:kidoki:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

gjithqka e thot zemra se e percjell deri te fjala:stelle: hahahahha
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Formoni fjali me fjalen e fundit,te fjalis..!

fjala thotë fjalë, por disa fjalë nuk flasin fare, ato në vend që të flasin vendosin që të heshtin, të tilla janë ato raste të ralla të fjalëve
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top