Formoni fjali me fjalen e fundit!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Askujt mos i kerko lemosh.puno e mos u be parazit.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Qyl ishin mbrem cifte po jo nuk u ben rehat jo😡
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Qyli esht i embel ...E thot popull ..

Jo ashtu po kështu , hajde Mere vesh tani këtë punë...
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Jemi dhe ne me faj qe budallenjve u japim rendesi me shume se duhet dhe cu duket vetja qe u hyn ne qejf pastaj.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Pastaj kta e shfrytzojn popullin e ne themi pse🤔
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Aq merziten ata per popull saqe jan bere. Miljonera😨
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Milionera!
Sot i ke neser si ke leket edhe pse jane pushtet,por me shume te shijon pushteti ne rrugen e zotit.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Zoti eshte ai se heret a von vendos drejtsi..
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Vendos drejtesi ne gjithe ekzistencen dhe mjer ata qe nuk e kuptojne se zoti na vezhgon gjersa na jep gjithkujt ate qe meritojme.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Meritojm shum pak te mira me krahasim
Cfare bejm ne .
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Cfare bejme ne eshte vetem zoti qe na sprovon dhe sa te forte jemi ne te ja dalim nga sprovat e tij.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Sprovat vetem e forcon njerin dhe e ben te kuptoj se asgje nuk i takon ne kete bote..gjitha jan kalimtare.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Mi acaron tej mase nervat,por te mbrosh dike qe do me shpirt dhe paster si loti,nuk eshte besdisje!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Bezdisje nga ti? As neper endrra.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
"hahahahaha" eshte forme e shkruar kur dikush qesh me te madhe 😁🤣
 

Lauri

Anunnak
E madhe është @ëndrra, por ajo kalon edhe në vrimë të gjilpërës
 
Top