Formoni fjali me fjalen e fundit!

Lauri

Anunnak
Mirë do jemi vetëm në parajsë 😇☝️
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Vjetorin e lindjes po lidhje serjoze nuk ka akoma..sote i thon shpirt neser si flasin me goj njeri tjetrit😡femi te lazdruar🤣
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Une lexova diku "Jepini o pleshta!
Pickoni sa më shumë dhe mbushini mendjen vetes se jini tigra apo luana prej letre🤭
 

Lauri

Anunnak
Rahat nuk bjen shpirti kur bëjnë lojra të shumëfishta. 😎
 

Lauri

Anunnak
Ditë për ditë mësoj gjëra të reja
 

VIP

V.I.P
Pran nesh u afrua një zonjë e moshuar,por që shpirti saj kishte një freski që rrallë e gjen.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Nuk kane vlere bastardet dhe lakuriqesia e hienave,por jeta do tu tregoje me menyren e vet se cdo te thote.
 
Top