Formoni fjali me fjalen e fundit!

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Menyra me e mire per te evituar merzine Eshte ti futesh nje mendje te leht Edhe te vazhdosh perpara pa e kthyer koken pas .
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Une e jetoj jeten time sipas qejfit tim e jo te tjerve
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Të tjerëve u falte gjithmonë dashurin e munguar për të mos e lën shpirtin të zhytur në vetmi
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Vetmi d.m.th. te jesh e rrethuar me njerez e te ndjehesh sikur je vet
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
vetevetes i dedikoj shpesh qetesin shpirterore...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gjeje ne gjethet e vjeshtes tek zverdhen,ne nje shi te ftohte ne dimer,apo ne nje lule qe ndjen pranveren.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Ndjen pranveren e saj kjo zemra ime dhe kur ka dimer jashte.
Si ato trendafilat e paket, por me arome te vecante...
 

VIP

V.I.P
E veçanta e tij ishte se kurrë nuk më goditi me ndonjë shuplakë apo të më fyente.....
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Fyente se ishte mesuar me ate menyre te fliste, edhe pse e dinte se eshte gabim.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Gabimi me i madh i saj ishte ,se dashurroj pertej vetes,ne hijen e ti te zbehur gjente kujtimet e nje dashurie te djegur.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Te djegur nga trute, jane ata njerez qe behen bespreme dhe sidomos kur jane betuar per gjera te shenjta e te shtrenjta.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shtrejt i binin kepucet e kuqe ,qe ai i`a kishte bere dhurate per ditelindjen e saj.
 

Lauri

Anunnak
Asaj i qeshnin sytë, por nga brenda kishte trishtim
 

Lauri

Anunnak
Bosh nuk është hapësira ku bije, por hapsira ku qëndron dhe pret që të mbushet 💞🙃🙂
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Qe te mbushet shpirti, sa fryma duaj veten.
Vetvetja dhe kur perendon dielli nuk te braktis kurre.
 

Lauri

Anunnak
Kurrë mos thuaj kurrë
 

Lauri

Anunnak
Ndodh që njerëzit besojnë fat.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tonat jane vendimet per jeten tone.
 

Narta

Antarë i Respektuar
Jeten tone mund ta ndajme me dikend qe mund te jete i njejt me te tjeret, por ne e shohim ndryshe nga te gjithe...!
 

Lauri

Anunnak
Te gjithë mund të shkruajnë libra, por pak dinë t'i shkruajnë
 
Top