• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Forumivirtual 176

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Forumi i klases sime
Forumi ashtu, forumi keshtu
Forumi mat
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

hahahahahahahah forumi yne dhe i atyre :p
Forumet tona ,,,dhe ne :p
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Forumivirtual 176

FV dhe shoket e tij
Vdekja e FV
FV i fundit

:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Fv ecen me hapa galopant,,
Fv dhe intelektualet :p
fv dhe analistet e ti :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Une e dua forumin
Shtigjet e forumit
Ata ishin forumista
Duaje forumin tend
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Stafistet tane tere ngjyra, nderin na shtojne blu dhe te kuq perpara ta cojme forumin tone ! hahahahaha
 

Fly

Larguar
Titulli: Forumivirtual 176

Shtigje forumesh

Forumi me top
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Do te fshij por permbaju temes...nese se ke kuptuar pyet hapesen e temes lol
hahahahahahah nuk di filma :p
ama di shprehje per forumin tone te dashur :p

Mos me fshijeeee :( :( :(
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Nevvv do te bej espulse nga kjo tema....permbahu po te them lol

Forumi i pritjes
Era e ngrohte e forumit
Forumi jone
 

Fly

Larguar
Titulli: Forumivirtual 176

forumi me kordele te kuqe
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Kalorsi i forumit!
Kasandra e forumit!
Sandokani i forumit!
Brenda temes :p
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

O nev te kush televizor i ke pare keta filma mi???
Jo po tarzani i forumit hahahaga


Me shih ne forum
Fejesa e forumit
Forumi niset ne 7 pa pese lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Forumivirtual 176

O nev te kush televizor i ke pare keta filma mi???
Jo po tarzani i forumit hahahaga
loool lol lol

Pylli i forumit
Shtigjet e forumit
Forumi i lumtur
Forumi i pergjakur
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Vrtem mos perserisni ato qe ka thene kolegu me perpara

Perralle nga forumi
Une ,ti dhe forumi (kshu duhet te ishte ajo kasandra jote o nev)
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Forumivirtual 176

Hajt se mire eshte :p
forumi me blerim mbuluar.
Kshu po ka lezet...ja ia more doren e ti

Forumi oshetin
Forumi i vogel velo (mos quhet reklame kjo?) Lol
Fan fan forumi
 

WxP

Grupi
Titulli: Forumivirtual 176

Forumi nga qyteti
Forumi Qazim Mulleti
Forumi i Kasandra
 
Last edited:

FaithfulSmile

Anëtar i ri
Titulli: Forumivirtual 176

Forumi pertej detit
Nusja dhe forumi
Nata e pare e forumit
Hije qe mbeten n'forum
Forumi ne vitin 1936
Forume lufte
Ishte koha per forum
Forumi i neteve te gjata
Rrethimi i forumit
Forum a vdekje
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Forumivirtual 176

Perralle nga forumi
haha sa i shkon kjo :)

Flutura ne Forumin tim!:p
Duel i Forumit (i heshtur origjinali)
Forume te hapura(horizonte)
Liri a Forum (vdekje)
I teti ne Forum (bronx)
Forumi me blerim mbuluar(malet)
Shoku Yne Forum (tili)
Vdekja e Forumit (kalit)
 

Delirium

Timeline...
Titulli: Forumivirtual 176

haha sa i shkon kjo :)

Flutura ne Forumin tim!:p
Duel i Forumit (i heshtur origjinali)
Forume te hapura(horizonte)
Liri a Forum (vdekje)
I teti ne Forum (bronx)
Forumi me blerim mbuluar(malet)
Shoku Yne Forum (tili)
Vdekja e Forumit (kalit)
Soulin mos ma vjedh Te drejten :p
E vdiqa iher Un FV ( kalin ) :D
Do me e vdek Dhe Ti :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Forumivirtual 176

Soulin mos ma vjedh Te drejten :p
E vdiqa iher Un FV ( kalin ) :D
Do me e vdek Dhe Ti :p
ku mo? Ti s'ke komentuar ketu fare. ose s'po shoh mire une :D
 
Top