• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
delfini.jpg
Kjo është një foto mjaft e rëndësishme e realizuar nga Paul McGreevy, 55 vjeç nga Carlisle. Në objektivin e aparatit të tij profesional është fiksuar një krijesë e tillë e rastësishme. Ai thotë se nuk e kishte realizuar me paramendim këtë foto por thjesht kishte bërë disa shkrepje të rastit. Në momentin kur i ka hedhur në kompjuter dhe i ka parë i ka bërë përshtypje pikërisht ky moment kur zogjtë kishin krijuar një delfin mjaft të këndshëm. “Ishte vërtet surprizuese të shikoja delfinin dhe atë çka të krijonte përshtypjen e një balene e cila e ndiqte nga pas”, tha fotografi amator.
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

Fantastike :) shume bukur
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

ahahahhahahah Asi mar piktor po kush e han per te vertet kyt foto ma rrot :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

Aaa sa e bukur :D
 

arch_modern

tHe WoRlD iS mInE
Pe: Foto e rrallë, zogjtë formojnë delfinin mbi det

shume e bukur...mudn te jete me photoshop por mudn te jete dhe e vertete....ndodh shpesh qe dhe rete formojne figura nga me te ndryshmet...personalisht kam pare 2 here forme te reve
1- si njeri profil..
2- si luan qe qendronte ulur
dhe e fundit ka qene ekzemplare, madje isha me 3 shoqe ne 2 te nates, pame formen e nje breshke shume t emadhe...te betohem qe mudn ti shikoje dhe patters e trupit...shume lezetshem....gjera qe ndodhin jane...ska ndonej gje per te pergenjeshtruar apo pranuar:)
 
Private conversations
Help Users
    Top