• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Foto te shqiptareve te shquar nder shekuj.

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
kisha hapur nje teme te tille tek forumi i vjeter por si gjithe forumi ajo teme dhe ato foto humben:(.
do marr prape mundimin ti ve ato foto te atyre shqiptareve te cilet me veprat e tyre dhe disa me jeten e tyre ndihmuan qe te mos humbasim si komb.
nuk me vjen keq per mundin,keq do me vije nqs nuk shikohen fotot e ketyre personaliteteve qe nga te gjithe ne duhet te jene nje shembull per te ecur me tej.
dhe disa foto te atyre qe fjalen shqiptar e bene te degjuar anembane botes me bemat e tyre.
mjaft me fjale,ora per vepra.

Ali Pasha muhammadali1.jpg
Andon Zako Cajupi AndonZakoCajupi.jpg
Aristidh Kola1.jpg
Avni Rustemiavni_rrustemi.jpg
 
Last edited by a moderator:

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Hallall Bledi :dong:Kishte shume qe nuk i njihja fare jo qe ta dija qe ishin te famshem
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
kisha hapur nje teme te tille tek forumi i vjeter por si gjithe forumi ajo teme dhe ato foto humben:(.
do marr prape mundimin ti ve ato foto te atyre shqiptareve te cilet me veprat e tyre dhe disa me jeten e tyre ndihmuan qe te mos humbasim si komb.
nuk me vjen keq per mundin,keq do me vije nqs nuk shikohen fotot e ketyre personaliteteve qe nga te gjithe ne duhet te jene nje shembull per te ecur me tej.
dhe disa foto te atyre qe fjalen shqiptar e bene te degjuar anembane botes me bemat e tyre.
mjaft me fjale,ora per vepra.


Avni RustemiAvni_Rustemi001.jpg

weo kshtu paska qen Avni Rrustemi, interesont yep, nuk e paskna pa kurr..
 
Last edited by a moderator:

bledikorcari

Anëtar i Nderuar
weo kshtu paska qen Avni Rrustemi, interesont yep, nuk e paskna pa kurr..

shume e shume skemi pare ne me te rinjte shihany.
prandaj duhet te kemi njohuri mbi heronjte e popullit shqiptar qe te mos harrojme te kaluaren dhe ata qe rane per kete komb sepse kush harron te kaluaren eshte e sigurte qe do zhduket.
 
Private conversations
Help Users
    Top